Zažili ste to? Idete so svojím drahým niekam do spoločnosti a on si oblečie tepláky?! Prečo to vlastne muži robia?

Opýtali sme sa mladých mužov, vo veku od 23 do 30 rokov, čo hovoria na teplákovú módu, ktorá sa za posledné obdobie stala hitom. (spievajú o nich aj Nightwork) Ako na to reagujú ich nežnejšie polovičky? Čítajte a možno zistíte, prečo sa muži radi obliekajú do teplákov aj v spoločnosti.

Marián 23

,,Nezáleží mi, čo mám na sebe oblečené alebo na tom, ako ma ľudia vnímajú. Obliekam si to, v čom sa cítim dobre. Takže nemám problém ísť do kaviarne či reštaurácie oblečený v teplákoch. Je to skrátka môj štýl. A priateľku nemám, takže mi do toho nikto nefrfle. :) Našťastie.”

Andrej 25

,,Samozrejme, záleží od príležitosti, ale ak nejde o výnimočnú udalosť, uprednostňujem pohodlné tepláky alebo džínsy a športovú bundu. Vždy pohodlne- to je moje pravidlo. Moja priateľka tvrdí, že sa jej môj štýl obliekania páči..”

Rasťo 30

,,Mám rád výnimočné kúsky oblečenia, niečo čo je originálne. Preto chodím nakupovať mimo bežných slovenských obchodov, ale je to hlavne o pohodlnosti. V mojej skrini mám asi 10 druhov teplákov. Nemám priateľku.” :)

Ľuboš 25

,,Akonáhle zatvorím dvere kancelárie, vyzliekam sako, košeľu a obliekam si tepláky.”

Jožko 28

,,Veľmi rád nosím košele. Môj štýl obliekania je taký pohodlný, elegantný. Samozrejme, nie vždy, niekedy vybehnem na kávu aj v teplákoch. Ale moja priateľka mi jednoducho vyplnila šatník svetríkmi a košeľami, tak čo narobím?” :)

Filip 22

,,Rifle, tričko, bunda- to je moje. Pekné a nevýstredné, nepútam pozornosť, ale zároveň pôsobím vždy upravene. To je to čo mám rád. Myslím, že s priateľkou máme podobný vkus, takže v tomto smere nevznikajú nezhody.” :)

Zolo 26

,,Málokedy sa zamýšľam nad tým, čo na seba. Väčšinou vyberiem zo skrine prvú vec a idem. Oblečenie pre mňa nie je výnimočná súčasť života. Ale nahý predsa von chodiť nemôžem. :) A priateľku nemám.”

Igor 24

,,Mám rád športové oblečenie, najlepšie značkové. Týmto štýlom nikdy nič nepokazím. A som skôr za kvalitu ako kvantitu. Takže samozrejme aj tepláky nosím veľmi rád. Teda skoro stále.”

Takže, milé dámy, z krátkeho prieskumu vyplýva, že síce môžete svojím drahým partnerom kúpiť nejaký pekný kúsok do šatníka, ale ak chcete, aby bol váš partner sám sebou a cítil sa dobre, musíte občas preželieť, že sa vo vašej spoločnosti objaví aj v teplákoch. :)

Video: Youtube nitta

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rôzni
Táto redaktorka ešte nemá svoj redaktorský účet, pretože píše jeden zo svojich prvých článkov. Ale čoskoro... :)