Aj vy patríte k milovníkom hudby, ktorí preferujú výnimočnosť a originalitu? Jedna z najúspešnejších slovenských skupín vydáva výberovku svojich najväčších hitov, Všetko najlepšie 2013-1992 na vinylovkách!

Dve červené platne vyjdú v limitovanej edícií 300 kusov a fanúšikovia k nim dostanú posledný CD singel „Indiánske leto“, podpiskartu s podpismi všetkých členov skupiny HEX a sériu nálepiek! V tomto prípade ide o trikrát vypredaný náklad výberovky, ktorá vyšla na cd aj s knižnou prílohou. Autori skladieb „Keď sme sami“ a „Indiánske leto“ vymysleli nápad ohľadom vinylovky spoločne.

FullSizeRender_1

„Na Vianoce 2013 som si kúpil gramofón, aby som oprášil zbierku vinylov z mladosti. V dnešnej uponáhľanej dobe sa na chvíľu zastaviť, pustiť platňu a aj si ju celú vypočuť bez preskakovania piesní. Navyše v dobe streamingu, keď už ani cd, ani download nemá zmysel, je to pekná cesta, ako kúpou vinylu podporiť obľúbeného interpreta. Počúvanie hudby z platní znie príjemne, páči sa mi to praskanie a „iný“ analógový zvuk.“ Vyjadril sa Peter „Ďuďo“ Dudák.

„Vydať vinyl je otázkou prestíže, musí ho vydať každá dobrá kapela a my sa k tomu hlásime. Je to typ nosiča, ktorý prežil a každý audiofil si rád doplní zbierku o tento kvalitný nosič,“ skonštatoval bubeník Tibor „Tÿbÿke“ Szabados.

Už onedlho sa všetci môžete tešiť na nové skladby od chalanov z Hexu, nakoľko momentálne sedia zatvorení v štúdiu a pripravujú nový singel. Rovnako všetkých upovedomujeme, že ak vyhrajú anketu OTO, jednému fanúšikovi zahrajú súkromný koncert! :)

hex-fcb-profil

Hex promofoto

Zdroj: Propaganda House

Foto: Peter Spurný