Módne trendy sa menia častejšie ako Zem stihne obehnúť okolo Slnka, preto sa veľmi ľahko môže stať, že vám nejaký módny výstrelok ujde. Zachytili ste tohotoročné letné trendy v obúvaní? Musíte sa obávať toho, že vaša noha dostane poriadne zabrať alebo si budete môcť užiť pohodlie? O tom rozhodnete samy tým, ktorú z týchto topánok si vyberiete.

Lodičky

Lodičky sú nesmrteľné, ich čierny variant je povinnosťou každej ženy, no je leto, zažiarte! Lodičky pastelovej farby – zmrzlinová ružová, mätová zelená, jemná modrá či žltá. Chcete zažiariť ešte viac? Výrazné farby – krvavá červená, smaragdová zelená, sýtomodrá či žltá. Slnko svieti celý deň, prečo by ste nemohli svietiť ženskosťou, jemnosťou a farbami aj vy? Ideálne sú k áčkovej sukni alebo letným šatám.

Slip-ony

Pohodlné, vzdušné, univerzálne. Takéto sú slip-ony, môžete ich zladiť prakticky s každým outfitom – šortky s košeľou, sukňa s topom, šaty. Ich veľkou výhodou je, že v nich môžete prejsť kilometre a nohy vás v nich bolieť nebudú. Vyberajte si z vínovej, čiernej alebo bielej farby, tiež sa nosí aj hadí vzor, či už v prírodnej farbe alebo v rôznych odtieňoch.

Tenisky

Z minulej sezóny prichádzajú ešte silnejšie a obľúbenejšie ako nikdy predtým – tenisky. Privítajte ich ováciami alebo ich zahádžte paradajkami, pretože sa kombinujú k šatám, sukniam, džínsom, jednoducho ku všetkému a to sa nemusí každému páčiť. Aké farby? Tenisky so vzorom – kvety, zvieratká či animované postavičky. Zdá sa vám to príliš extravagantné? Potom stavte na klasiku – all-white, all-black alebo niečo medzi – pestrofarebné farby.

Sandálky

100% letná obuv, slobodu nohám! Vybrať si môžete akékoľvek – cez minimalistické cez gladiátorky až po ozdobné sandálky. Tip pre vás, milé dámy – máte na sandálkach striebornú pracku? Dajte si strieborné náušnice, prstene a aj náhrdelník. Áno, detail, ale aj na detailoch záleží, tie tvoria celý outfit.