Vo finále síce skončil druhý, no jeho kariéra je našliapnutá viac než dobre. Veď už po prvom vystúpení Gábora Bokora v šou Československo má talent mladíka mnohí prirovnávali k jednému z našich TOP raperov Kalimu. A čo si o Bokiho umiestnení v Talente myslí jeho slávnejší kolega?

Po dlhých týždňoch čakania, kedy sme mali možnosť na obrazovkách sledovať veľké množstvo šikovných ľudí, sa šou Československo má talent dočkala svojho veľkolepého finále. Víťazkou sa stala nadaná bubeníčka Nikolka Šurinová, ktorá o minimálny počet hlasov nechala za sebou ďalšieho hudobníka Gábora Bokora.

Ceskoslovensko ma talent

Čo na Bokiho druhé miesto hovorí Kali?

Napriek druhej priečke však Boki určite smútiť nemusí. Na jeho adresu sa totiž pozitívne vyjadrujú nielen fanúšikovia, ale aj ľudia z brandže. Dokonca i ten, ku ktorému 23-ročného rapera zo začiatku mnohí prirovnávali. Kali.

Okrem množstva odkazov z ľudu tak prostredníctvom našej redakcie adresuje Bokimu slová podpory aj jeden z najlepších a najobľúbenejších raperov v Československu, ktorý už nejaký ten piatok okupuje každým svojim hitom najvyššie priečky hitparád. “Nech sa Bokimu darí. Prvé alebo druhé miesto, je to jedno, pokiaľ má talent a hlavne pokoru a chuť makať, bude o ňom počuť,” vyjadril sa k Bokimu a jeho umiestneniu v Talente Kali, s čím bude určite väčšina z vás len súhlasiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kali

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/bokmajster, tvjoj, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.