Chorobou dnešnej doby u nás žien je domýšľavosť, dokonca aj pri milovaní sme schopné namýšľať si nezmysly a zbytočne sa deprimovať vecami, ktoré sú mužom úplne ukradnuté. Máte na brušku niečo navyše? No a čo! Chlapi si pri milovaní s vami viac ako nejaký nadbytočný tuk všímajú nasledujúcich šesť vecí. 

 

Vaša iniciatíva

Ak budete len tak ležať ako drevo a čakať, čo sa stane, tak naňho ako dobrá milenka dojem určite neurobíte. Môžete skôr pôsobiť tak, že nemáte žiadny záujem, a to sa teda prehliadnuť nedá. Chlapi majú radi, ak je aj žena iniciátorom.

Spôsob, akým sa pohybujete a dotýkate

Podobne ako iniciatíva, tak aj spôsob, akým prijímate jeho energiu a reagujete na jeho dotyky, o vás prezradí dosť veľa. Výrazom “mŕtvej ryby” ho veru nepovzbudíte a verte, že si to bude pamätať. Pokiaľ sa uvoľníte a budete si to skutočne užívať, bude mu jasné, že po ňom túžite.

Príťažlivá bielizeň

Rajcovné prádielko dokáže mužov neuveriteľne vydráždiť a je to jedna z vecí, ktorú si na vás určite všimnú. Ak ide o spontánnu záležitosť, je jasné, že na prípravu nebol čas. :)

Vášnivé jemné bozkávanie

Vaše bozkávanie dokáže takisto prezradiť veľa o tom, ako ste naladená. Skúste mu opatrne prejsť po vrchnej alebo spodnej pere, uvidíte, že sa budú diať divy. Môžete to, samozrejme, striedať s dlhým, roztúženým a vášnivým bozkom.

Vaše oči

Nemyslite si, že chlapi sú až takí nevšímaví, ako sa o nich hovorí. Z vášho pohľadu vedia veľa vyčítať. Ak klopíte zrak a tvárite sa hanblivo, nebodaj pozeráte do steny, bude to u nich vzbudzovať nudu. Tiež si môžu myslieť, že pochybujete. Majú radi, keď im hľadíte priamo do očí alebo si prezeráte ich nahé telo. ;)

dvojica

Horúci dych

Nemusíte zrovna dychčať, akoby ste odmakali štvorhodinový tréning. Avšak zvýšená frekvencia dychu a jej prehlbovanie je signálom, že ste vzrušená a čakáte na to, čo príde ďalej. Horúci dych na jeho krku a jemné stonanie, na to len tak ľahko nezabudne.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)