Aj keď sa všemožne snažíme nájsť toho pravého v ,,náhodných okamihoch“, na diskotékach či zoznamkách, čaro prvého dojmu je nezameniteľné. Vraví sa, že žena si na mužovi všimne ako prvé oči. Na ktoré partie však najskôr zablúdi pánsky pohľad? 

 

Tvár

Či už ste vysoká, nízka, chudá alebo pri tele, muži si v prvom rade všímajú vašu tvár. Od tej sa totiž odvíja ich celkový záujem o nadviazanie kontaktu. Ak by sme to mali zúžiť, pre mnohých pánov sú základom vaše oči, ktorých pohľad by mal byť plný nežnosti no zdravého sebavedomia zároveň, dobrosrdečnosti a chuti do života. Viacerí totiž tvrdia, že už pri prvom pohľade do očí dokážu zistiť, aká je žena v skutočnosti a či má vôbec zmysel začínať si s ňou vzťah. Keďže muži vo všeobecnosti preferujú najmä prirodzenosť, mali by ste dbať najmä na to, aby ste neboli príliš namaľované a mali vždy upravené obočie, ktoré si všímajú hneď ako druhé. Podčiarkne totiž pohľad a vašej tvári dodáva celkový výraz.

Pery

Viete ako sa hovorí: ,,Usmievaj sa, lebo nikdy nevieš, kto sa zamiluje do tvojho úsmevu.“ Svätá pravda. Pery sú vášnivou súčasťou tváre, ktoré majú muži chuť pobozkať. Sú bránou, z ktorej vychádzajú nežné slová voči milovanej osobe. Sú slnkom, ktoré dokáže rozžiariť aj upršaný deň, pretože sa dokážu smiať. Muži vaše pery jednoducho milujú.

Dekolt

Ak si myslíte, že muži pozerajú na váš dekolt len zo se*uálneho hľadiska, nie je to pravda. Vaše poprsie ich priťahuje aj kvôli tomu, že ho vnímajú ako prejav ženskosti a materstva.

Zadok

V poslednom období ste už určite zaregistrovali, že ženskému pozadiu sa venuje omnoho viac pozornosti ako tomu, čo ,,nosíme“ vpredu. Vďaka celebritám typu ,,krv a mlieko“ dnes nie je trendom vyzerať nezdravo štíhlo, ale naopak, mnohé ženy cvičia cviky na zadok a snažia sa ho mať pevný a guľatý. Možno sa vám to zdá smiešne, no mužov viac priťahujú ženy, ktoré majú niečo viac tam vzadu ako tie, ktoré sú úplne ploché.

Oblečenie

Môžete si myslieť, že mužov móda nezaujíma, no to, čo máte oblečené, do istej miery výrazne vnímajú. Určite ich neohúrite, ak zvolíte kombináciu žltého topu, ružovej minisukne a vysokých čiernych latexových čižiem. Nemusíte sa obliekať vulgárne či vyzývavo, stačí jednoduchosť. Niekedy je to totiž najlepšie riešenie, ako ho naozaj zaujať.