,,Tak túto fotku by som najradšej nikdy nepublikovala,” znejú slová známej slovenskej krásky Zuzanity, ktoré zanechala pri svojom zábere, zhotovenom v decembri uplynulého roku, s viditeľne zaguľateným bruškom. To je však už minulosťou! Ako je to možné?

Zuzana Žilinčíková sa netají tým, že nie je zrovna tou šťastnou žienkou, ktorá môže jesť všetko, čo chce bez toho, aby pribrala. V detstve sa jej dokonca posmievali ,,tučko bombička, vyliahol sa z vajíčka.” Nemožno sa preto čudovať, že Zuzanita, ako znie modelkina prezývka, už v živote vyskúšala množstvo diét, vďaka ktorým bola raz s ručičkou na váhe dole a následne hore.

,,Diéta alá nič nejedenie nie je cestou ku krásnej postave. Treba hlavne cvičiť a pravidelne jesť,” pred rokom nám prezradila Zuzanita, ktorá však v novembri zo svojho zdravého životné štýlu upustila, a to sa ihneď opäť prejavilo na jej tele. ,,Musím sa priznať, že celý november a december 2019 som sa bez výčitiek obžierala a zaklincovala som to Vianocami, kedy som neuveriteľne pribrala. Potom som pre istotu vôbec nič nejedla, aby som na NOVÝ ROK bola štíhlejšia. Takýmito extrémami som si sama svojou sprostosťou spôsobila žalúdočné problémy,” uviedla na rovinu kontroverzná šelmička z televíznej zoznamky Take Me Out.

Zuzanite sa v tom období robilo nevoľno i z neperlivej vody a zdalo sa jej, že priberá aj zo vzduchu, a to napriek tomu, že pravidelne cvičila. ,,Na vyšetrení mi p.doktorka nič nezistila, vraj je to len dlhodobou nepravidelnou, nekvalitnou stravou a nezdravým životným štýlom (ponocovanie, nedostatok vody, stres, alkohol a podobne), a tak mojím prvým riešením bolo sa dočasne vyhýbať postovaniu polonahých fotiek na Instagrame najmä v oblasti brucha,” brunetka, ktorá včera oslávila 34. narodeniny, odhalila dôvod, prečo na sociálnych sieťach donedávna neukazovala bruško.

Kolísajúca váha a zdravotné ťažkosti Zuzanitu inšpirovali k tomu, aby sa ohľadom metabolizmu a celkovej vyváženej stravy začala profesionálne vzdelávať, z čoho má dokonca certifikát. ,,Hlavne som začala používať vyvážené jedlo. Nikdy som tomuto postupu neverila, ale ten, kto to nevyskúša na svojej koži, tak ani neuverí. Ja viem, o čom hovorím,” fanúšikom sa zdôverila známa slovenská kráska, ktorá sa dnes pýši ukážkovými krivkami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a