Heather Locklear (54) patrí medzi herečky, ktoré starnú s gráciou a eleganciou. Všade, kde sa doposiaľ zjavila, zažiarila svojou oslnivou krásou. Zdá sa však, že jej plameň začína akosi zhasínať. Poslednou fotografiou svojich fanúšikov doslova vydesila. Stala sa vari účastníčkou dopravnej nehody alebo je jej súčasný výzor dôsledkom ďalšej plastickej operácie?

Heather zahviezdila v kultových seriáloch 80. a 90. rokov, v postave mladučkej Sammy v Dynastii či zvodnej blondínky Amandy Woodward v Merlose Place. Svoju vyšportovanú postavu predviedla i v hlavnej úlohe romantického filmu Štyridsiatka na krku. Sexi blondínka sa nedávno objavila s desivo opuchnutou tvárou a rozbitým nosom. Skrýva sa za tým úraz alebo nebodaj čerstvá plastická operácia?

Herečka počas svojho života už stihla podstúpiť niekoľko skrášľovacích procedúr a nie je žiadnym tajomstvom, že aktuálne randí s plastickým chirurgom Marcom Manim. Ak teda za jej výzorom stojí botox, veríme, že sa jej čoskoro vsiakne a opäť zažiari ako zvodná kočka na červenom koberci.

image image image

You amuse me… #impressed

A post shared by Heather Locklear (@heatherlocklear_rp) on

 

#marcmani

A post shared by Heather Locklear (@heatherlocklear) on

 

#heatherlocklear #tjhooker #hollywoodstudios #sammyjo #dynasty #policewoman

A post shared by Madonnamills (@nicolletteharry) on

Foto: Facebook, Instagram, wallpapersdsc.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.