Možno je to všetko tou uponáhľanou dobou a vy naozaj nemáte čas stretnúť sa so svojím partnerom v byte, v ktorom spolu žijete, nieto s ním ešte tráviť intímne radovánky. Potom je tu druhá skupina, to sú tie menej šťastné, na ktoré v byte čaká namiesto partnera akurát tak nadržaný kocúr. Skutočný kocúr :)

Nedobrovoľný celibát má na ženy nepriaznivé účinky. A keď si myslíte, že pár týždňov bez intímnosti vám nijako neublíži, nie je to tak celkom pravda.

Frustrácia, napätie, nervozita

Nie nadarmo sa hovorí, že nervózni ľudia sú zrejme bez s*xu. Súvislosť to určite má, už po troch dňoch sa prejavujú prvé známky frustrácie, výbuchy nálad a hlavne nespokojnosť.
Taký človek sa potom stáva aj fyzicky nepríťažlivý a pre svoje okolie menej atraktívny.

Kariérny posun aj cez mŕtvoly

Čím viac pohlavný styk odsúvate, tým je pre vás prirodzenejšie žiť bez neho. Mnoho ľudí presviedča samých seba, že to vlastne ani nepotrebujú a venujú pozornosť niečomu inému, hlavne práci. Potom sa nečudujte, ak je okolo veľa ,,suchárov” a karieristov. Vezmite si deň voľna a prevetrajte s partnerom periny.

titulna 1

Začínate pociťovať konkurenciu všade okolo

Týždne bez se*u. Pre niekoho nepredstaviteľné, pre niekoho rutina. Niekoľko týždňov bez endorfínov a uspokojenia má negatívny dopad aj na vaše sebavedomie. Človek sa cíti menejcenný a obklopovaný dokonalými a krásnymi ľuďmi. V každom vidí zrazu konkurenciu a mení sa aj jeho správanie. A presne tak vznikajú zatrpknutí päťdesiatnici a päťdesiatničky!

Ruka v ruke s neverou

Ak partnerovi odopierate intímnosti, nájde si ich niekde inde. Odcudzíte sa a skôr či neskôr bude pre neho príťažlivá každá, ktorá prejde okolo.

Foto: Tumblr