Napriek obavám expertov, že by Tereza mohla pred oltárom viac-menej známeho ženícha Milana odmietnuť, dopadlo všetko na jednotku a dvojica si pred zrakom najbližších povedala áno. Už na prvý pohľad je jasné, že medzi nimi preskočila iskra. Aká ale bola prvá spoločná noc? 

Na obrazovkách televízie Markíza bolo vidieť, že “mladomanželia” mali k sebe ráno poriadne blízko. Ohľadom prvej noci však obaja hovorili na kameru ostýchavo. ,,O noci asi veľmi hovoriť nechcem. Bolo to super, dlho sme kecali a tak nejak to z nás obidvoch spadlo,”  Milan sa vyjadril na druhý deň.

Pre český portál Super.cz mladík zo susednej republiky o vzájomných sympatiách prezradil viac. ,,Terka mi počas rozhovoru otvorene povedala, že som presne jej typ. Asi preto sme svoje city neskrývali a chémia bola medzi nami obrovská,” uviedol zamilovaný osobný tréner, ktorý pre internetový magazín prehodil slovo aj o svadobnej noci.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Po vypnutí kamier sme sa dlho rozprávali, smiali sa a boli sme obaja radi jeden za druhého,” fešák veľmi hmlisto opísal spoločné chvíle osamote. Nakoľko sa ale začalo šepkať, že pár mal mať pohlavný styk hneď v prvú noc, núka sa otázka, či Milan naozaj prezradil všetko.

tereza a milan

Zdroj: super.cz | Foto: TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza