Je všeobecne známe, že žene nesvedčí opitosť. Mala by si zachovať určitú dôstojnosť a z podniku odísť v stave, v akom prišla, maximálne s dvoma pohármi vína navyše. Stalo sa vám však už, že ste to prehnali a v rozpoložení, v ktorom ste neboli sama sebou, ste urobili alebo povedali niečo, čo je nevhodné, prípadne to dodnes ľutujete?

Samozrejme, každej z nás sa to stalo. Či už v 18-tke, 28-čke alebo 38-čke. :) Čo je zlé na tom, ak žena odhodí zábrany, baví sa, flirtuje, tancuje, spieva či sem-tam trepe hlúposti? Verte nám, nič! Nikdy nie je nič také zlé, aby to nemohlo byť ešte horšie. Niekoľkými pohárikmi navyše ste predsa nezačali ani vojnu, ani ste nezabili nevinného. Je síce pravdou, že si budete musieť vytrpieť reči veľmi zodpovedných kamarátok alebo tých, ktorí mali v ruke len minerálku, ale čo na tom.

Vždy si po takej noci položte otázky: ,,Chcela som to tak urobiť? Bavila som sa?” Ak sú odpovede na obe otázky kladné, nemáte žiadny dôvod mať zlý pocit. Navyše, nezabúdajte, každý zázrak trvá len 3 dni. :)

Foto: Tumblr