Aj keď je to možné čudné a nepochopiteľné, hollywoodsky herec Tom Hanks prikývol na účinkovanie vo videoklipe kanadskej speváčky Carly Rae Jepsen, ktorú u nás môžete poznať vďaka kolotočárskej odrhovačke ,,Call Me Maybe”.

Oscarový herec stvárnil v klipe k songu ,,I Really Like You” hlavnú úlohu, neskôr sa k nemu ako tanečník pripojil aj Justin Bieber, ktorého zachytia iba oči skutočne extrémnej faninky. Tom počas 3,5 minúty otvára ústa na spev Carly, chodí po ulici v úžasnom kabáte, chatuje a najmä.. Tancuje! Ukázal, že je za každú zábavu a ako sa vyjadrila speváčka, ide o najpokornejšieho a najmilšieho muža, s akým sa doteraz stretla.

Popový videoklip ,,I Really Like You” je nepochybne jedným z najväčších vizuálnych prekvapení končiacej zimy, veď kto by povedal, že starší seriózny herec pristúpi na poskakovanie a tancovanie. Nepochybne však ukázal, že stále nepatrí do starého železa a ostáva hercom pre všetky generácie. Veď 7 000 000 videní za 4 dni nie je vôbec zlé :)

Video: Youtube

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)