Nie je ničím výnimočným, že celebrity si letné prázdniny a dovolenku najradšej užívajú za veľkou mlákou, kde je azda najväčšia koncentrácia známych osobností na meter štvorcový. Do bydliska hollywoodskych hviezd toto leto zamierila aj slovenská moderátorka Soňa Skoncová, ktorá si pobyt pri oceáne užívala až dlhých päť týždňov. S idolom mladých dievčat Justinom Bieberom sa síce nestretla, ale predsa majú niečo spoločné – veľkého ružového vtáka!

Moderátorka TV JOJ Soňa Skoncová počas dlhého pobytu v Amerike zaplavovala sociálne siete dráždivými fotografiami v plavkách na pláži alebo pri bazéne. Svoje dokonalé krivky odhaľovala bez akýchkoľvek problémov či hanby. Dlhé horúce dni pri vode si spríjemnila aj vodnými doplnkami v podobe nafukovačiek. Okrem klasických vyskúšala aj veľkého ružového plameniaka, ktorý ihneď udrel všetkým do očí a pútal pozornosť. O tri týždne na to sa s rovnakou nafukovačkou objavil aj mladý spevák Justin Bieber, ktorý sa počas letného dňa schladil v príjemnej vode. Žeby Justin odkukal nové trendy od Soni? Nepravdepodobné, ale aspoň vieme, čo tento rok letí v Amerike! :-D

Chilling🦄 #losangeles #calilife #sonaskoncova #summertime #goodlife

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

 

Swany cakes

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.