Dominika Mirgová nedávno oslávila druhé výročie svadby s Petrom Zvolenským. Pri tejto príležitosti zdieľala na Instagrame fotografiu, na ktorej môžeme vidieť Domču ako krásnu nevestu v bielych šatách a Peťa ako šťastného ženícha, ktorý bozkáva svoju vyvolenú na líčko. 

“Už 2 roky jeho ženou. Aj napriek všetkému, čo s manželstvom prišlo, či dobré alebo zlé, som šťastná, že to bol práve ON!” píše Dominika úprimne. Fanúšikovia obdarili speváčku množstvom obdivných komentárov, no našli sa aj takí, ktorí si musia “rypnúť” za každých okolností. Dominikin manžel má na nohách tenisky, a to mnohí komentovali ako nevhodné a neestetické. “Nikdy nepochopím tie tenisky.. to je trápne a nie štýlové,” komentujú fotografiu.

Tenisky na svadbe však nie sú už žiadnou raritou. Svetové celebrity to vôbec nepovažujú za extrém a tento trend sa rýchlo rozšíril aj v slovenskom šoubiznise, a to nielen u mužov. Určite si spomínate na legendárnu svadbu Zuzany Plačkovej, kde sa ex-playmate ukázala v cukríkovo ružových šatách a s teniskami tej istej farby na nohách. Jej svadobný outfit mnohých pobúril, no od druhej skupiny ľudí si vyslúži obdiv. My sme toho názoru, aby si každý obliekol to, v čom sa cíti dobre. Je to deň, ktorý patrí najmä neveste a ženíchovi, preto je každého vec, ako sa naň pripraví. Pohodlie je dôležité za každých okolností, aj v takýto veľký deň!

Fotky zo svadby Zuzany Plačkovej

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.