V 2. sérii romantickej zoznamky Svadba na prvý pohľad sa o vzťah s neznámou osobou pokúsili aj Michal a Diana – tí to dokonca spoločne skúsili i po reality šou. Párik z Košíc však nakoniec išiel od seba. Ako sa majú dnes? 

Sympatický podnikateľ po rozchode s pôvabnou brunetkou našiel teplo v náručí istej krásky, s ktorou si vo veľkom plánujú budúcnosť. ,,Účinkovanie mi prinieslo nový partnerský vzťah s Monikou, s ktorou si budujeme zázemie,“ nechal sa počuť Michal pre portál Markiza.sk.

michalova nova priatelka monika

,,Kúpili sme si byt a zariadili sme si ho. Začneme čoskoro bývať spolu. Po svadbe a dieťati túžime obaja. Už sme to prebrali a máme rovnaký názor na rodinu. No tento rok určite nestihneme všetko,“ prezradil otvorene Mišo.

,,Po šou sa mi zmenil život, čo sa týka pracovných príležitosti, ktoré sa snažím naplno využívať v oblasti reklamy. Spoznala som nových ľudí. Zmenila som takisto prácu. Venujem sa realitnému trhu,“ uviedla pre zmienený zdroj Diana.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zatiaľ, čo je šarmantný markizák už šťastne zamilovaný, Dianku to ešte len čaká. ,,Momentálne som single. Mala som jeden vzťah, ktorý trval osem mesiacov. Žiaľ nevyšiel, ale verím, že ten pravý si ma nájde,“ povedala otvorene Slovenka známa z televíznych obrazoviek.

Foto/Zdroj: markiza.sk,Instagram/majkelmatej