Matej Jurkovič sa preslávil v reality šou Farma, kde bol hrdo postavený na stranu západného Slovenska. Najväčšiu pozornosť však získal po tom, ako sa s Košičankou Mirkou na obrazovkách Markízy postarali o zopár veľmi pikantných záberov. Prednedávnom ale svalovec opäť spôsobil ruzruch, keď médiá obletela správa o tom, že si ľahol pred kameru a natočil ďalší film pre dospelých. Čo na Matejove počínanie vo filmovom priemysle hovorí práve slečna z východu?

Pokiaľ dobre zalovíme v pamäti, nabitý Bratislavčan sa počas natáčania reality šou nikdy netajil, že jeho príležitostnou prácou je aj nakrúcanie filmov pre dospelých. Medzi jeho hereckými brigádami a súťažením na statku sa ale nachádzala súvislosť. To, že účasť Mateja Jurkoviča vo Farme bola zámerná, aby jeho “péčko” dosiahlo lepšiu sledovanosť, potvrdila pre Topky.sk fešákova bývalá priateľka Mirka Csorbová.

Vzťah Mirky a Mateja trval naozaj krátko – dvojica sa rozlúčila niekoľko týždňov po tom, ako sa skončila ich účasť v markizáckom programe. Ako sa teda s odstupom času tmavovláska pozerá na svojho bývalého vo filme pre dospelých? ,,Mňa ten človek už absolútne nezaujíma. Keď vidím jeho tvár v nejakom článku, ani si ho neotvorím. Tamto som nevidela a naozaj to ani nechcem vidieť,” povedala Topkám. Atraktívnej Košičanke je tak evidentne Herkules zo slovenských obrazoviek poriadne ukradnutý.

Mirka Csorbová pery

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram/farma.markiza/miim3s