Hoci nie každá z vás verí horoskopom a astrológii, predsa len sa môžete skúsiť pozrieť na tieto krátke fakty, ktoré vám podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili, povedia, aký typ ženy ste. :) 

 

Vodnár

Ženy narodené v tomto znamení nechcú byť podriadené mužom, nechcú byť spútané a potrebujú svoj osobný priestor. Majú veľmi veľa nápadov a energie, pričom od svojho partnera očakávajú najmä úctu a pochopenie. Tieto ženy chlapom netolerujú prehnanú kritiku a najmä žiarlivosť!

Ryby

Ryby sú presným opakom ženy Vodnára. Vyžadujú od svojho partnera nehu a oddanosť a potrebujú veľmi veľa lásky. Žena v znamení Rýb nemá potrebu muža ovládať, ale pokiaľ nie je vo vzťahu šťastná, má sklony k nevere. Tieto ženy bývajú oddané manželky a matky, ale niekedy majú tendenciu nerozumne utrácať za veci, ktoré sa im páčia.

Baran

Ženy v znamení Barana pôsobia niekedy príliš chladne, ale opak je pravdou. Vo svojom vnútri skrývajú veľkú vášeň a lichotí im, keď ich muži obdivujú. Pokiaľ je žena Baran vo vzťahu, v jej vnútri sa neustále odohráva boj medzi túžbou po dominancii a túžbou byť oddanou partnerkou. Tieto ženy sú veľmi náročné, potrebujú v živote neustále zmeny, na druhej strane však pri nich muž nájde oddanú lásku a starostlivosť.

Býk

Ženy narodené v tomto znamení sa väčšinou považujú za výnimočné a to isté očakávajú aj od svojho partnera. Sú to spoľahlivé, starostlivé a oddané ženy, ktoré vedia byť veľmi zmyselné. Žena Býk má cit pre pekné veci a veľmi rada sa nimi obklopuje, niekedy si potrpí na luxus. Tieto ženy milujú veľmi silnou láskou a keď ich niekto sklame, znášajú to naozaj ťažko. Vedia tiež byť poriadne žiarlivé a občas sa boja samoty.

aká ste žena podľa mesiaca narodenia

Blíženci

Žena Blíženec je často tak trošku nevyspytateľná a nepredvídateľná, na druhej strane v nej môžete nájsť skvelkú a vtipnú kamarátku, s ktorou sa nikdy nebudete nudiť. Tieto ženy nebývajú sentimentálne a snažia sa nebyť príliš citovo zainteresované. Ženy narodené v tomto znamení v sebe skrývajú niekoľko osobností a chlapovi môže trvať roky, kým spozná všetky z nich. Partnera si vyberajú veľmi starostlivo a dokáže ich zaujať najmä nevšedný muž so silnou osobnosťou.

Rak

Ženy narodené v znamení Raka sú nežné, citlivé a rodinne založené. Dokážu milovať silnou hlbokou láskou a tú vyžadujú aj od svojho partnera. Račica má veľmi rada komplimenty a lichotenie, kritiku znáša naozaj ťažko, pretože ju vníma ako útok na svoju osobu. Tieto ženy zvyknú mať problém s častou zmenou nálad, na druhej strane sú to veľmi oddané manželky a matky, ktoré vedia vytvoriť skutočný domov.

Lev

Levica je silná, dominantná a rada sa stáva stredobodom pozornosti. V tejto žene viete nájsť vtipnú a príjemnú spoločníčku, ktorá však niekedy kladie až príliš veľký dôraz na to, ako ju vníma okolie. Vo svojej podstate sú romanticky založené, ale zvyčajne neznesú, keď nie sú veci podľa nich, a to niekedy vedie k panovačnosti. Ženy narodené v tomto znamení sú hrdé, poznajú svoju cenu a obklopujú sa luxusom.

Panna

Panny zvyknú na svoje okolie pôsobiť chladne až bezcitne, ale keď si niekto získa ich dôveru, vedia ukázať svoje skutočné city. Sú veľmi zásadové, poriadkumilovné, spoľahlivé a oddané svojím najbližším. Žena narodená v tomto znamení občas veľmi rada flirtuje, no vernosť je pre ňu nesmierne dôležitá a svojho partnera nikdy nepodvedie.

aká ste žena podľa mesiaca narodenia

Váhy

Ženy v znamení Váh bývajú spoločenské a citlivé, no svoje city nezvyknú dávať príliš najavo, pokiaľ človeku absolútne nedôverujú. Skôr sa snažia veci vnímať rozumom než pocitmi. Tieto ženy vedia povzbudiť a oceniť svojich najbližších, vedia vytvoriť príjemný domov, ale podobne ako ženy v znamení Raka, často trpia prílišnými zmenami nálad.

Škorpión

Táto žena je veľmi citlivá a rodinne založená, vie však priam magneticky zvádzať svojho potencionálneho partnera. Hlboko v sebe má zakorenenú vášeň, túžbu po milostnom akte a vedia byť (nielen) v týchto aspektoch na svojho partnera náročné. Škorpiónka je rozhodná, spoločenská a emancipovaná, ale z celej duše nenávidí klamstvo.

Strelec

Muž, ktorý hľadá úprimnú, priamočiaru a zároveň nežnú, romantickú ženu, nájde ju v žene narodenej v znamení strelca. Tieto ženy vedia byť maximálne oddané a temperamentné, ale nechcú sa nechať spútať. Ich osobný priestor a sloboda sú pre ne veľmi dôležité. Žena strelec sa veľmi rada zabáva a nemá rada stereotyp.

Kozorožec

Ženy narodené v tomto znamení majú jedinečnú schopnosť, dokážu “prekuknúť” človeka a vidieť až do jeho vnútra. Navonok vedia pôsobiť chladne a neprístupne, vo vnútri sú však nežné, láskavé a oddané. Maximálne im záleží na ich rodine a najbližších, ale taktiež si veľmi strážia svoju vlastnú nezávislosť.

Foto: Pinterest.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)