Muži sú mnohokrát presvedčení, že nežnejšia časť populácie by sa mala od základov zmeniť. Niektorí považujú ženy len za bezcharakterné mrchy zaťažené na peniaze a spoločenské postavenie, iní na ne nedajú v mnohých ohľadoch dopustiť. Uvedomujú si však, že oni sami nie sú tiež dokonalí?

Keď si časom ženy zvyknú na všetky nedostatky svojich partnerov, sú s nimi relatívne spokojné. Ak by ste sa však rozhliadli čo i len medzi kamarátkami a úprimne sa ich opýtali, čo by zmenili na svojich partneroch, nebola by to iba jedna, ale celá hŕba vecí. My sme to tentokrát urobili a tu sú odpovede niektorých z vás. PS: Neviem sme nebrali ako odpoveď! :)

Aby boli lepší v pohlavnom styku!

Sťažujú sa na ženy, že sú ako mŕtve ryby, no sami mnohokrát ledva zvládajú klasického misionára. Po styku sa zvalia spotení na posteľ, v tom lepšom prípade okamžite zaspia, v horšom si zapália cigaretku a potľapkajú vás po pleci na znak ,,vďaky“. Problém skúste nájsť spoločne!

Aby po sebe upratovali

A nielen po sebe! Ponožky na zemi (rozumej každá v inej časti izby), zaschnuté taniere, nevymenená rolka toaletného papiera na stojane, chlpy v odkvape. Och! Ak by trochu viac pomohli v domácnosti, bolo by to omnoho lepšie, no nie?

Aby nepozerali na iné ženy

Veď to poznáte. Idete po ulici, oproti vám kráča nejaká dáma s výstrihom až po pupok a váš partner si ide oči vyočiť. Aj keď je prirodzené, že chlap sa pozrie na peknú ženskú, tú jeho to zväčša vytočí do nepríčetnosti. Aspoň keby to robili cez slnečné okuliare alebo nenápadne! :)

Aby vedeli čítať naše myšlienky a chápali signály

Musíte pochopiť jednu vec. Muž nie je žena a preto mu niektoré samozrejmosti dámskeho sveta nedochádzajú tak, ako by ste si predstavovali. Musíte im vždy všetko povedať na rovinu. Je zbytočné, aby ste sa hrali na tajomnú princeznú a hovorili v hádankách. Jediné dva signály, ktoré muži pochopia, sú zabalené tašky pri dverách a čipkované spodné prádlo na vás v posteli.

Aby nezabúdali na dôležité dátumy

Vaše narodeniny? Výročie? Termín svadby? Všetky tieto dôležité dátumy mu musíte pripomínať, no to, že v televízií ide nejaký zápas, na to nezabudne. :)

Aby prejavovali aspoň trochu lásky

Ste spolu už celú večnosť a za najväčší prejav lásky považuje, že vám nezavadzia pri upratovaní? Zlatý. Či už ste čerstvo zamilovaný pár alebo v 30 ročnom manželstve, každá žena bez výnimky potrebuje občas počuť, že ju jej partner ľúbi.