Od vypadnutia exfarmárky Patrície už prešiel nejaký piatok. Jej kroky nasledoval aj starší Jožko, ktorý si kvôli správaniu k mladej žienke vyslúžil početnú kritiku divákov statkárskej reality šou. Ako to vidí Paťka s odstupom času? 

Farmári sa po tom, čo Jozef chytil 19-ročnú zadanú krásku za zadok, zhodli na tom, že mu treba dohovoriť. Paťka sama povedala, že sa medzi mužmi cíti ako s*xuálna obeť. Zálusk na ňu totiž nemal len hasič, ale i mladík z Komárna Dávid. Ten študentke konzervatória kurizoval aj napriek tomu, že mu nespočetne krát povedala, že ju doma čaká priateľ.

Paťa sa v YouTube-ovej talkšou Lukáša Stanislava Kauzičky z Farmičky stručne vyjadrila k obom spomínaným chlapom.

,,Ja som mu od začiatku povedala, že s ním nič nebudem mať, že mám frajera. On to nepochopil a snažil sa trošku viac než mal. Mám svoje hranice a snažila som sa to kontrolovať… Prepískol to určite veľakrát, ale ja som nekonfliktná a nechcem sa hádať, čiže som mu mala niekedy povedať ráznejšie, že stop,“ vysvetlila obľúbená slečna na margo Dávida. A ako to bolo s Jožkom?

,,Bol taký tatino zo začiatku. Staral sa o mňa všetko. Potom to trošku prekĺzlo do takého iného niečoho. Capol ma po zadku, cica… akože neviem. Nikdy by som svojej dcére nepovedala cica. Ale Jožko je dobrý človek. Ja tomu verím a bolo to len niečo, čo si neuvedomil a ja som mu mala povedať: Jožko, bolo to cez,“ priznala si chybu plavovláska, ktorá sa po prehratom dueli vrátila domov k partnerovi. Tomu dvorenie dvoch mužov prekážalo.

,,S mojím priateľom to bolo veľmi ťažké po príchode z Farmy, pretože frajer to nechápe možno ako ja. Ja som sa mu snažila nejako vysvetliť, že sme tam boli zavretí, že jedna komunita ľudí, že je náročné sa s niekým nebaviť, len preto, že je iného pohlavia ako ja. Bolo to trošku náročnejšie s ním, ale dúfam, že to pochopí. To chce čas,“ odhalila časť súkromia Patrícia. Celý rozhovor nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Fuzo Stanislav, Instagram/patusaa_/tvmarkizaofficial