Speváčke Claudii tento rok ide karta a vydáva jednu skvelú skladbu za druhou. Po dvoch duetoch s raperom Kalim či songu o nešťastnej láske s názvom Chcem byť s ním kráska prichádza s úplnou novinkou, v ktorej to natrela všetkým zlatokopkám!

Dáma berie je názov úplne horúcej novinky speváčky Claudie, ktorú si môžete pamätať napríklad aj zo šou X Factor, kde spolu s kolegom Ricom obsadili parádne druhé miesto. Atraktívna čiernovláska sa danou skladbou prihovára najmä slečnám, snažiacim sa na verejnosti pôsobiť v šťastnom a luxusnom duchu, pričom pravda môže byť niekde inde.

Claudia

,,Nechcem sa nikoho dotknúť, uraziť, dehonestovať, iba chcem, aby niektoré dievčatá pochopili, že nemusíme mať všetci i-phone X, voziť sa na BMW, Audi či Mercedese, nemusíme mať za každú cenu to, čo majú iní a aj tak môžeme byť šťastní, byť sám sebou, mať svoju hrdosť je viac a kožuch ešte nikoho šťastným neurobil,” týmito slovami predstavila Claudia song Dáma berie na svojom Instagrame.

Pravdovravný text je navyše doplnený o nemenej zaujímavú tanečnú hudbu, o ktorú sa postaral slovenský producent Martin Kocián. Videoklip ku Claudiinej novinke sa dokonca pár hodín po zverejnení dostal aj do TOP trendov na YouTube, čo značí, že najnovším počinom trafila slovenská hviezdička priamo do čierneho!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/claudia_love_official