Roman Pomajbo a jeho pani manželka Petra si počas dlhoročného vzťahu zaobstarali hneď štyri krásne ratolesti. Bohužiaľ, pocit stiesneného priestoru ich donútil k razantnému kroku. 

Obľúbený herec doteraz obýval dom v bratislavských Vajnoroch spolu s manželkou Petrou (40), tromi dcérami Vivien (11), Noemi (9) a Timeou (5) a ani nie s ročným synčekom Eliotom.

,,Mám na starosti päť ľudí a ešte by som chcel riešiť nové bývanie, lebo je nás veľa a už sa pomaly nepomestíme. Mám necelých sto metrov, ako vo väzení sa prechádzam do kolečka,” uviedol Roman Pomajbo pred pár mesiacmi pre Rádio Expres.

Aktuálne sa zdá, že už veľkej famílii svitlo na vysnené sťahovanie. ,,Prišiel čas rozlúčiť sa s našim milovaným domom vo Vajnoroch. Pretože sa naša rodina rozrástla ešte o ďalšieho člena, rozhodli sme sa posunúť ďalej. Narodili sa nám tu štyri úžasné deti. Náš dom bol vždy plný radosti, lásky a ľudských stretnutí. Radi ho posunieme tým, ktorí hľadajú šťastný domov v centre Vajnor.
Vajnoráci, ak viete o niekom, kto by mal vážny záujem, stať sa jeho novým majiteľom, zdielajte, alebo píšte do správy. Radi vám náš krásny domček so záhradkou ukážeme,” manželka známeho umelca pripísala k sérii snímok čarovného dvorčeka, ktorý čaká na svojho nového pána.

Zdroj: Rádio Expres, Facebook/Vajnoráci | Foto: Instagram/roman_pomajbo, Dáša Šimeková