Vonku zúria horúčavy, ako sa na poriadne leto patrí, a k dokonalej atmosfére už stačí pridať len vodu a príjemnú hudbu. O jednu zo skladieb, ktorá by nemala chýbať vo vašom aktuálnom playliste, sa postarali známi slovenskí hudobníci Igor Kmeťo a Puerto!

Jedného dňa je názov piesne, ktorá vznikla v hlave Igora Kmeťa mladšieho. Ostrieľaný producent a spevák si k sebe prizval kolegu Františka Churého alias Puerta, z čoho vznikol parádny duet predstavujúci pre pánov krok do neznáma.

Romantická bachata je ako vystrihnutá z latinskoamerickej telenovely o zakázanej láske. ,,O hudobnú stránku som sa podieľal ja s mojou kapelou, pričom nám pomáhal Igor Biháry na basgitare a Zsolt Varagy na gitare. Motivovalo ma to, že v poslednej dobe chýba na slovenskej scéne romantická hudba, ktorá by nám pomohla zabudnúť na každodenné ťažkosti,“ uviedol ku svojej novinke Igor.

,,Puerta som si na spoluprácu vybral kvôli tomu, že už len z jeho mena prichádza
človeku na myseľ slovo exotika. Nesmierne ma prekvapil svojou profesionalitou, čo sa týka skladania textu. Svoj text ku skladbe dokázal vyhotoviť za jedno poobedie a nebolo potrebné doňho zachádzať a niečo v ňom meniť. Som nesmierne šťastný, že sme sa dokázali takto zladiť,“ pochvaľuje šikovnosť parťáka člen skupiny Kmeťoband.

Jedného dňa má aj vizuál, o ktorý sa postaral Michal Romeo Dvořák. Vo videoklipe môžete vidieť krásne autá, ženy či Igorovho otca a dcéru a dokonca i obľúbenú kočku z reality show Love Island Aichu. Tá si zatancovala po boku svojho tanečného partnera z Let’s Dance Fabia Belucciho.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TS | Foto: YouTube/Igor Kmeťo