Kali sa rozhodne teší z obrovskej priazne fanúšikov, ktorí mu ukázali svoju podporu tým najkrajším spôsobom. Z galavečera OTO si totiž známy raper odniesol prestížnu sošku v kategórii Spevák. Napriek tomu však hudobník najväčšiu radosť prežíva v spoločnosti svojej milovanej rodinky.

Najobľúbenejší mužský hudobný interpret má toho aktuálne viac než dosť. Počas týždňa totiž neabsolvuje len koncerty, ale musí sa venovať aj svojim “dietkam” v speváckej šou The Voice Československo, kde mu patrí čestné miesto jedného zo štyroch koučov.

Či už po vystúpeniach alebo televíznych natáčaniach Kaliho vždy doma čaká milujúca partnerka Alica, ktorá by sa mala stať v septembri jeho zákonitou manželkou, a od polky februára už aj dcérka Nelka. Malá princeznička však za viac ako dva mesiace pekne podrástla, čoho dôkazom je najnovšia raperova fotografia.

Kali, mimochodom, už dnes večer sa predstaví u Adely Vinczeovej a Dana Dangla ako hosť v šou 2 na 1, sa pochválil nádhernou rodinnou snímkou, z ktorej srší obrovská láska a neha. Rovnaký názor zdieľajú určite aj všetci fanúšikovia – za hodinu získal tento záber viac ako 24 tisíc lajkov!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Dezertkalimusic