Máriu Čírovú spolu s treťou ratolesťou si pán manžel odniesol domov uplynulú sobotu. A hoc si obaja užívajú doma malé bábätko, celá rodinka ešte pokope nebola. Čo bráni dvom starším súrodencom v stretnutí s Rubenom? 

28. júla slávna slovenská interpretka spolu s manželom Marošom Kachútom privítali do svojej rodiny tretie dieťatko, ktorým je chlapec s nevšedným menom Ruben.

Mária Čírová porodila

Milujúci rodičia si vychutnávajú bábätko už niekoľko dní, zatiaľčo ich dve staršie ratolesti svojho bračeka ešte nestretli. Hugo a Zoe si totiž pred narodením chlapčeka odišli užiť leto s rovesníkmi.

,,Keď ste odchádzali do tábora, tak sme sa dohodli, že pri vašom návrate vás bude čakať váš nový braček doma. Sama som nevedela, či to budeme vedieť s Rubenkom splniť, ale podarilo sa!” na sociálnych sieťach sa Mária Čírová raduje z toho, že sa jej prísľub podarilo dodržať. ,,A teraz som už len zvedavá, čo naňho poviete, keď ho prvýkrát naživo uvidíte, lásky moje. Už len jeden deň a sme všetci spolu doma! Neviem sa už dočkať, juj. To bude radosti,” nadšená blondínka napísala na Instagram odkaz svojim deťom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova, Nina Vančová