Speváčka Mária Čírová sa 28. júla stala trojnásobnou maminou, keď priviedla na svet zdravého synčeka Rubena. Kráska už dávnejšie priznala, že jej skúsenosti s predošlými pôrodmi podľa predstáv vôbec neprebiehali, tentokrát sa ale dočkala diametrálne odlišného zážitku!

Každá tehuľka sníva o tom, že sa príchod dieťatka na svet bude niesť v duchu harmonického priebehu s čo najmenším pociťovaním bolesti. Osud však niekedy zamieša karty celkom inak, v dôsledku čoho sa musia bábätká neraz zachraňovať prostredníctvom akútnych a vopred neplánovaných sekcií.

Mária Čírová porodila

Podobnou nočnou morou si v minulosti prešla i speváčka Mária Čírová, ktorej tváričku prvorodeného synčeka lekári pri cisárskom reze nechtiac porezali. Od tých čias vraj plavovláska zahájila cestu za sebapoznaním s cieľom lepšie sa oboznámiť s vlastným telom a pomôcť mu, keď to bude najviac potrebovať.

Predstavy boli konečne naplnené

Milujúca mamina sa rozhodla pri treťom radostnom očakávaní nič nezanedbať a vybrala sa cestou užívania byliniek a vedomej koncentrácie. ,,Aby to bola radostná udalosť, musíme sa na ňu dobre pripraviť po fyzickej aj psychickej stránke. A my to naozaj vieme, dievčatá, máme to totiž v sebe! Dokážeme si pomôcť bylinkami, dokážeme sa sústrediť a vedome prežiť každú jednu bolesť,” Mária túži inšpirovať žienky k tomu, aby sa pôrodov tak veľmi nebáli.

Narodenie druhého chlapca pre ňu predstavovalo skúsenosť, na akú spolu s manželom nikdy nezabudnú. ,,Náš Ruben prišiel na svet po 5,5 hodinách pôrodných kontrakcií, ktoré sme spolu s mojim Maroškom prežili v pokoji, rozprávali sme sa pomedzi ne, púšťali si hudbu. Bez akéhokoľvek zásahu, vyvolávania, epidurálky. Tak prišiel na svet náš milovaný synček a ja som bola na nohách už po 3 hodinách od jeho narodenia. Neviem na koľko percent k príjemnému priebehu pôrodu pomohli bylinky ostružina malinová, alchemilka či ľanové semiačka, ale v závere Ruben s váhou 3860 gramov a výškou 52 cm prišiel počas jednej kontrakcie. JEDNEJ,” spomína hudobníčka, ktorej bolo do tretice dopriate porodiť potomka spôsobom, o akom snívala od svojich dvadsiatich rokov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Mariacirova