Bronislava Gregušová sa presne pred mesiacom stala mamou malej dcérky Briany, ktorú splodila s príťažlivým hercom Mariom Cimarrom. Šťastní rodičia sa už pochválili aj krásnou rodinnou fotkou!

51-ročný fešák zo Skrytej vášne a jeho o 21 rokov mladšia snúbenica Bronislava Gregušová sa koncom augusta stali hrdými rodičmi. Fanúšikovia populárneho páru s nadšením očakávali, kedy zaľúbenci pridajú zábery s ich najnovším prírastkom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým followeri zatiaľ mohli vidieť dvojicu len ako kočikuje alebo snímku ručičky bábätka, teraz sa pôvabná blondínka rozhodla, že na Instagrame ukáže celú rodinku. ,,Dnes máš 4 týždne, dievčatko moje, a ja som úplne do teba, zbožňujem byť tvojou mamou. Si ten najkrajší zázrak, na ktorý sa neviem vynadívať. Si naše šťastie, si naša láska, si naša princezná, si svetlo v našich životoch,“ zdôverila sa modelka.

Na fotografii Mario Cimarro drží princezničku v náručí a všetci pred objektívom pózujú oblečení v outfitoch s kvetinkovým motívom. Pozrite, ako im to spolu pristane!

brona a mario

Zdroj/Foto: Instagram/bronigregus, mariocimarro