Úspešná influencerka Silvia Kucherenko nie je žiadnou neprehliadnuteľnou šedou myškou. Objektívov fotoaparátov sa nestráni a po absolvovaní výrazných zmien na zovňajšku, kedy začala preferovať prirodzenejšie črty, dokonca nastúpila na univerzitu. Mnohých fanúšikov však stále zaujíma, čo je vlastne hlavným zdrojom jej príjmov, keďže poniektorí nadobúdajú mylný dojem, že luxusné veci získava bez akejkoľvek námahy…

Napriek tomu, že sa atraktívna blondínka delí o veľkú časť profesijného i súkromného života, určité podrobnosti o sebe pred svetom neodkrýva. Sisa sa vždy na verejnosti ukazuje dokonale upravená a odetá do značkového oblečenia, na aké si väčšina žien bežne nesiahne. A z toho vyplývajú občasné nejasnosti.

silvia kucherenko

Z času na čas v radoch priaznivcov vyvstane otázka, aké je vlastne kráskino oficiálne zamestnanie. Silvia sa neštítila otázku o pracovných povinnostiach zodpovedať po svojom – podľa vlastných slov sa venuje v každodennom fungovaní viacerým aktivitám naraz.

,,Momentálne ma naplno zamestnáva štúdium. Uvedomujem si, že Instagram a s tým spojený ošiaľ je tovar krátkodobej spotreby,” Kucherenko nepriamo priznáva, že práve vďaka pôsobeniu na sociálnych sieťach si dokáže zarobiť slušné peniaze. Napriek vyťaženosti sa na prvom mieste, samozrejme, nachádza starostlivosť o syna Alexandra a v ďalšom rade stoja činnosti, ako napríklad fotenia či natáčanie.

Modelku ale vytàčajú neustále sa opakujúce nevhodné poznámky od neprajníkov, presvedčených o tom, že si prepych užíva len vďaka členom opačného pohlavia. ,,A tie hlúpe správy z fejk profilov, že som nikdy nepotrebovala robiť, lebo som všetko stále od mužov dostala zadarmo. Ach, vy dementi!” rozčertila sa Silvia, ktorá má vraj na pleciach toľko povinností, že nestíha ani dovolenkovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Official_silviakucherenko