Markizácka hviezda Veronika Cifrová Ostrihoňová už o pár mesiacov privedie zabávačovi Sajfovi na svet prvé vytúžené bábätko. Začiatkom tohto týždňa dokonca budúci rodičia dostali príležitosť otestovať si nastávajúce povinnosti na vlastnej koži.

Obľúbená dvojica prijala pozvanie do známej talkshow markizáckeho moderátora Mariána Lechana, ktorý sa taktiež onedlho stane čerstvým oteckom. Keďže sa prominentní zaľúbenci pomaly ale isto pripravujú na rodičovské povinnosti, kolega z brandže si pre nich pripravil malú kulehu.

marian lechan

Reportér spravodajstva priamo pred očami divákov manželov vyzval k tomu, aby verejnosti predstavili svoje umenie starostlivosti o novorodeniatko. Veronika so Sajfom tak obdržali umelé bábiky slúžiace ako pomôcky pri plnení úlohy.

Známe moderátorské duo sa malo vžiť do role čerstvých rodičov a bábätko malo skúsiť čo najlepšie prebaliť. O tom, že si to obaja aktéri výborne užívali a dokonca sa im podarilo cieľ splniť, svedčia aj zábery uverejnené Mariánom Lechanom – roztomilé spestrenie talkshow sa stalo nielen veľkým prekvapením pre Cifrovcov, ale i skvelou zábavkou pre prizerajúce sa publikum.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Cifrovci

Zdroj: Instagram/Marianlechan | Foto: Instagram/Marianlechan, Veronikaostrihonova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.