Na Slovensku je dnešnou témou číslo jeden prednostné zaočkovanie bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej proti ochoreniu Covid-19, a to napriek tomu, že nepatrí do kategórií ľudí, ktorým mala byť podaná vakcína ako prvým. Každý sa tak začal pýtať, ako k niečomu takému mohlo dôjsť? Vysvetlenie ponúka samotná blondínka!

,,Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila,” 31-ročná mamička napísala na svoj Instagram krátko po tom, čo médiá obletala správa o tom, že má už vakcináciu za sebou.

dominika cibulkova

Ďalej sa bývalá profesionálna tenistka vyjadrila, že ju vzniknutá situácia veľmi mrzí, a to najmä kvôli tým, ktorí na tento zákrok čakajú. Okrem toho poslala všetkým jasný odkaz. ,,Budem rada, ak celá táto nešťastná udalosť bude mať pozitívny efekt v tom, že presvedčí čo najviac ľudí o potrebe očkovania. Veľmi rada akýmkoľvek ďalším spôsobom pomôžem v osvetovej kampani na podporu vakcinácie, ktorú považujem za bezpečnú a očkovanie proti Covidu za jediný správny a zodpovedný prístup,” uviedla celebritná kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova