Dominika Cibulková prijala ponuku od Markízy a stala sa súťažiacou šou Let’s Dance. Hoci sa pôvabná blondínka nepýši postavou modelky, nebojí sa obliecť ani do kratších minišiat, ktoré viac odhaľujú ako zakrývajú. 

Správa, že aj charizmatická športovkyňa bude bojovať o víťazstvo v tanečnej relácii, šokovala mnohých divákov. Avšak Dominika Cibulková už dvakrát v živom prenose dokázala, že sa rýchlo učí a predviedla skvelé vystúpenia.

Celebritná mamička v nedeľu na parkete zažiarila s rytmickou cha-chou, ku ktorej si obliekla poriadne odvážny outfit. Strapce a flitre Domčine krivky príliš nezakrývali, čo sa fanúšikom vôbec nepáčilo. Na sociálnej sieti tak viacerí followeri písali, že pre 32-ročnú krásku boli šaty nevhodné, keďže sa nepýši štíhlou postavou. Cibulková má ale na to jasný názor.

,,ŽENY, buďte samy sebou, páčte sa samy sebe, aké ste, obliekajte si, čo sa vám páči, pretože nie je dôležité mať perfektné krivky, dôležité je, čo vyžarujete a ako sa samy cítite vo svojom tele. To je to najdôležitejšie, pretože tento mindset vám nezaručuje ani najužší driek na svete – je to len a len na vás! A myslím, že ja som toho chodiacim dôkazom,“ zdôverila sa tenistka, ktorá si z hejterov ťažkú hlavu nerobí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulkova

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova