Nikomu na Slovensku zrejme neunikla informácia o vykradnutom byte tenistky Dominiky Cibulkovej. Pri pátraní po zlodejoch polícia poprosila o pomoc verejnosť, do čoho sa zapojil aj Dominik otec. Ten sa domnieva, že v lúpeži musí mať prsty niekto z okolia jeho dcéry. Človeku, ktorý odhalí jeho identitu, dokonca ponúka mastnú odmenu!

K svojim odcudzeným veciam sa Dominika takmer vôbec nevyjadruje a na sociálnych sieťach pôsobí, akoby sa nič nestalo. ,,Pani C. je vysmiata, tak tí zlodeji neurobili veľa škody,” napísal Domčin fanúšik k jednému z jej príspevkov na Instagrame. ,,Neurobili!” známa blondínka mu stručne odpísala s vysmiatým emotikonom.

Podľa rétoriky bývalej profesionálnej športovkyne by sa mohlo zdať, že z jej bytu nezmizli žiadne cennosti. Informácie redakcie sport24.sk však naznačujú niečo iné – Cibulkovej mala vzniknúť škoda v hodnote viac ako 132-tisíc eur, pričom zlodeji si vraj so sebou odniesli 16 kusov luxusných kabeliek. Tenistkin otec je dokonca presvedčený, že v tom musel mať prsty niekto, kto mezonet jeho dcéry dobre pozná.

,,Chcel by som osobne spoznať človeka, ktorý sa tvári ako Dominikin kamarát a urobí mojej dcére, ktorá sa si to celé vydrela, nikomu v živote nič neukradla to, že dá tip zlodejom. Musel to byť človek, ktorý už u Dominiky bol viackrát a bol braný ako kamarát,” uviedol pre Šport24.sk Milan Cibulka, tvrdiac, že cieľom lúpežníkov boli vyslovene kabelky. ,,Vedeli, kde sú a ostatné ich v podstate nezaujímalo. Pokiaľ by išli do neznáma, tak urobia bordel na každom poschodí,“ myslí si.

Nahnevaný Cibulka sa rozhodol, že osobu, ktorá mu ohľadom krádeže poskytne podrobnosti, kráľovsky odmení. „Osobne dám 100-tisíc eur tomu človeku, ktorý ma privedie k tomu hajzlovi, ktorý podrazil moju dcéru a za pár šupiek predal informácie zlodejom,“ prehlásil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

domika cibulkova

Zdroj: Šport24.sk | Foto: Instagram/domicibulkova