Jednou z najhorúcejších tém posledných dní je škandalózne prednostné zaočkovanie bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej, ktorá svoje ospravedlnenie postavila na nevedomosti. Pobúrení ostali aj jej verní fanúšikovia – tí vidia len jediné riešenie. Ako môže známa blondínka napraviť svoju reputáciu? 

Len za jediný deň po zistení, že sa v piatok nechala proti ochoreniu Coid-19 zaočkovať bývalá vrcholová športovkyňa, opustilo jej instagramový profil už takmer 3 tisíc ľudí. Možno je za tým fakt, že na populárnej sociálne sieti blondínka vypla komentovanie. No osoby, dožadujúce sa spravodlivosti, zanechali svoje vyjadrenia pri iných príspevkov na sociálnych sieťach.

Platí dane v Dubaji, rodila vo Viedni a vakcínu proti koronavírusu prijala prednostne na Slovensku – konštatujú vo väčšine pobúrení fanúšikovia, ktorí však vedia, akoby svoje konanie mohla Dominika Cibulková odčiniť. ,,Keď si už zaočkovaná a chceš pomôcť, choď robiť dobrovoľníka na covid oddelenie do jednej z nemocníc. Uvítajú ho,” píše nie jedna neznáma. Toto riešenie by prijali aj osoby zo zdravotníctva.

,,Môžete pomôcť, pani Cibulková. Môžete mne, alebo mojim kolegom ako zaočkovaná zobrať pár služieb na covid oaim. Aspoň sanitárnu prácu, alebo aj upratovačky si radi oddýchnu. Ja ako lekárka v prvej línii, ktorej zatiaľ nebola ponúknutá možnosť zaočkovať sa, rada postrážim vaše dieťa v pohodlí svojho domova. Spolu s mojou neplnoletou dcérou, ktorú denne ohrozujem príchodom domov od covid pacientov, dáma ironicky ponúka svoje služby doktora. Ako na vyslanie do “covidového mínového poľa” zareaguje influencerka, sa necháme prekvapiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika cibulkova

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova, Facebook – Dominika Cibulková, YouTube – RTVSOfficial