Pôrod bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej sa zaradil medzi najostrejšie sledované celebritné udalosti v tomto roku. Prvorodený syn dostal krásne slovenské meno Jakub a jeho slávna mamina ho pred svetom nijak neskrýva, začo si neraz vyslúžila od fanúšikov chválu. Bábätko rastie ako z vody a pri poslednej snímke sa okamžite začali hromadiť poznámky, poukazujúce na jedinú vec!

Rozkošný chlapček nemá ešte ani polroka, no už teraz bezpochyby patrí medzi najpopulárnejšie deti v našej krajine. Skalní priaznivci známej milovníčky módy s radosťou sledujú, ako bábätko z týždňa na týždeň rastie, keďže Domča sa rada a často delí s verejnosťou o súkromné zábery.

cibulková rodina

Ako to u malých detičiek býva zvykom, ich podobizeň prechádza v prvej fáze života obrovským vývojom a preto sa im črty tváre veľmi rýchlo menia. Doposiaľ tak bolo náročné určiť, na koho sa malý fešáčik ponáša, avšak po štyroch mesiacoch od narodenia prišla jasná odpoveď.

Sledovateľom na Instagrame okamžite udrela do očí neprehliadnuteľná podoba s otcom Michalom Navarom, na ktorého sa chlapček čoraz viac ponáša. Desiatky nadšených obdidovateľov zhodnotilo, že Jakubko je tatkovou vernou kópiou, pričom najviac ho prezrádzajú najmä oči. Všimli ste si to tiež?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulková jakubko

Zdroj|Foto: Instagram/Domicibulkova