O slovenskej tenistke je známe, že miluje drahé veci a prepych dopraje aj svojej rodine. 14. júna synček Dominiky Cibulkovej slávil druhé narodeniny, a preto mu pôvabná blondínka vystrojila poriadne nablýskanú párty.

Sú to už dva roky, čo charizmatická športovkyňa priviedla na svet svojho jediného potomka Jakubka. Pri tejto príležitosti sa Dominika Cibulková rozhodla synčekovi pripraviť parádny žúr, ktorý premyslela do každého detailu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja sa v tom vždy absolútne vyžívam. Celú narodeninovú oslavu som vymyslela ja. Mám jednu agentúru, ktorá mi pomáha s organizáciou, ale všetko – od servítok, grafiky, pozvánku až po výzdobu mám v réžii ja. Oslava narodenín nie je v žiadnej konkrétnej tematike ako safari či podobne. Je to celé v elegantnom štýle,“ prezradila celebritná mamička pre  markiza.sk.

Veľkolepá párty sa konala pod holým nebom, kde bol celý priestor ozdobený farebnými balónmi, fotografiami oslávenca a na deti čakal skákací hrad či bublinová šou. Samozrejme, nechýbal krásne prestretý stôl s chutným jedlom a kopec darčekov, z ktorých určite vynikala malá luxusná motorka. Aj my sa pripájame ku gratulantom a Jakubovi prajeme všetko najlepšie!

cibulkova cibulkova cibulkova

cibulkova cibulkova

cibulkova

 

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/domicibulkova