Dominika Cibulková má za sebou množstvo tenisových úspechov, ktoré sa postarali o to, že sa zaraďuje k našim najbohatším rodákom. Nemožno sa tak čudovať, že všetky jej dôležité životné udalosti sa vždy nesú v poriadne luxusnom štýle. Výnimkou neboli ani krstiny blondínkinho synčeka Jakubka!

Ostro sledovaná rodinka Navarovcov má za sebou veľký deň! Od včera je synček známej dvojice Dominiky a Michala pokrstený, čo sa nemohlo zaobísť bez krásnych outfitov a dychberúcej oslavy, na ktoré sme si už pri Cibulkovej dávno zvykli.

Po tom, ako v bratislavskom Dóme sv. Martina prebehol cirkevný obrad, sa Jakubkovi blízki presunuli k brehu Dunaja, kde už bola pre nich pripravená hostina v okázalom štýle bielej farby. Na pozvaných čakali vintage stoličky, nádherne vyzdobené stromy či stoly plné ruží.

Vzácny deň 3-mesačného chlapčeka Dominika poňala ako skvelú príležitosť na to, aby všetkým dokázala, že si titul módnej ikony zaslúži aj ako mama. Za Domčiným dokonalým stajlingom ale nezaostávala ani jej mamina a, samozrejme, hlavný hrdina krstín, ktorý si významnú udalosť užil v elegantných dupačkách a svojich prvých topánočkách luxusnej značky Hermes.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova, barborafranekova