Bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková si zrejme posledné mesiace pred pôrodom predstavovala trochu inak. Situácia je však taká, aká je, a tak sa aj celebrity skrývajú pred ničivou hrozbou nákazy vo svojich domovoch, kde sa snažia zabaviť rôznymi spôsobmi. Známa kráska trávi čas s milovanými psami, s ktorými pred malou chvíľou zverejnila vtipnú fotografiou. Tá sa však s pochopením veľmi nestretla…

30-ročná Dominika Cibulková je jednou z osobností, ktoré sa prezentujú zodpovedným chovaním – na rozdiel od dovolenkujúcej Kataríny Knechtovej či Zuzany Smatanovej trávi čas väčšinou vnútri a z domu vychádza len v nutných prípadoch.

Keďže fotografie z interiéru nie sú pre široké publikum tak lákavé ako tie s prírodou či mestom v pozadí, hviezda Instagramu sa snaží vymýšľať stále nové spôsoby, ako udržať svoj profil zaujímavý. Nedávno si uťahovala z toho, načo pred pôrodom myslí, dnes sa s fanúšikmi podelila o fotografiu so psíkmi. Problém bol, že si jedného z nich položila do zdanlivo nahého rozkroku.

„Nechutné,” snímku okomentoval jeden z reagujúcich a mnohí s ním súhlasili. ,,Ugh, niekto potrebuje dobrú depiláciu,” zasmial sa ďalší v angličtine. Ako sa reakcie podobného typu množili, Dominika už tradične vypla možnosť komentovania. Nejde u nej ani zďaleka o nový postup, pri vyššie priloženej fotografii z venčenia napríklad komentáre nepovolila vôbec.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/domicibulkova | Foto: nstagram/domicibulkova