Dominika Cibulková privítala synčeka na svete len pred necelým mesiacom, no už s ním stihla absolvovať prvý výjazd za hranice. Navarovci sa totiž pred nástupom víkendu objavili v prestížnom pražskom hoteli, kde sa potešili nielen výhľadu na centrum mesta, ale tiež originálnemu darčeku pre bábätko!

Bývalá tenistka sa po rokoch strávených na svetových kurtoch venuje len rodinke. Plavovláska má za sebou prirodzený pôrod na viedenskej klinike, z ktorého sa zjavne veľmi rýchlo zotavuje.

dominika cibulkova na vylete

Cibulková sa pochválila prvým veľkým zážitkom v trojčlennej zostave, nachádzajúc sa v hlavnej českej metropole neďaleko Karlovho mostu. Luxusný hotel ponúkol lukratívnym hosťom nielen apartmán s výhľadom na Vltavu, ale tiež rozkošný huňatý župan vyrobený presne pre malého Jakubka.

Privítanie dojalo čerstvú rodičku natoľko, že sa o milú pozornosť podelila i na sociálnej sieti. ,,OMG, toto je najlepší darček na privítanie! Spravili ste mne aj Jakubkovi krásny deň!” hrdá mamina sa pri pohľade na snehovo biely župan s vyšitými iniciálkami novorodenca doslova rozplývala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Domicibulkova | Foto: Instagram/Domicibulkova, streamable.com