Bývalá tenistka Dominika Cibulková si už takmer mesiac užíva rodičovské radosti i starosti s túžobne očakávaným synčekom Jakubkom. Milovníčka extravagantnej módy ale ani popri starostlivosti o bábätko nezabúda na vlastné blaho a o svoj vzhľad sa po krátkej pauze znovu poctivo stará. Plavovláska totiž navštívila dvoch osvedčených odborníkov na krásu, pod ktorých vedením sa premenila na hotovú femme fatale.

Dominika sa zjavne túži zaradiť medzi atraktívne maminy, ohurujúce na ulici odpočinutým a pôvabným zjavom. Stylista Andrej Kusalík a hairstylista Patrik Suši Veselý sa stali v celebritnom svete doslova pojmom – práve títo dvaja šikovní páni vzali do parády aj novopečenú maminu.

dominika cibulková dieťa

Manželka Michala Navaru si chvíľky venované vlastnej kráse naplno užívala, pričom nezabudla zároveň pripojiť niekoľko záberov z vydareného zásahu. Domov tak známa športovkyňa odchádzala v pohodlných letných šatách v jemne ružovom odtieni, ozdobená nadýchaným účesom s vlnami a sviežou energiou – pri pohľade na ňu by nik ani neveril, že ešte stále prechádza obdobím šestonedelia.

Cibulková sa po príjemne strávenom čase s dobrými priateľmi vracala k svojim dvom “chlapcom” ako celkom nová osôbka, nabitá nielen zvodným ženským šarmom, ale tiež čerstvými silami, aké sa jej teraz pri každodennom kolotoči s novorodencom bezpochyby zídu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulková

Zdroj|Foto: Instagram/Domicibulkova