Prominentná mamička a vášnivá cestovateľka Dominika Cibulková sa stala hosťom vo štvrtkovej relácii televízie RTVS Silná zostava, kde hneď štyrom dámam vysvetľovala svoje konanie za posledné mesiace – počnúc prednostným zaočkovaním až po návrat z dovolenky na Maledivách. 

Hlavné protagonistky tejto relácie Veronika Cifrová Ostrihoňová a Simona Salátová, dokonca i v štúdiu prítomná epidemiologička Alexandra Bražinová svojimi dobre mierenými otázkami spoločne s pádnymi argumentami bývalú tenistku poriadne vytrápili.

silna zostava

Dominika po odvysielaní relácie obdržala od fanúšikov hromadu pozitívnych a podporujúcich správ, načo sa rozhodla sama na rozhovor v televízii zareagovať. Svojimi slovami sa najviac oprela do známej komičky Simony, ktorá sa zo štvorice prísediacich na adresu exšportovkyne asi najväčšmi nezdržala početných komentárov.

,,Nie, neodišla som v slzách, pretože na to nebol najmenší dôvod, ako dneska informujú médiá. Odišla som so vztýčenou hlavou a absolútne si stojím za vecami, ktoré som povedala,“ tvrdí sledovaná milovníčka módy, ktorej sa správanie spomínanej zabávačky vôbec nepáčilo.

,,Je pravda, že mi občas došli slová k nemiestnym poloargumentom pani v zelenom a občas som sa cítila nie ako v „intelektuálnej“ diskusnej relácii, ale ako v krčme tretej cenovej skupiny.“ Z prehlásenia Cibulkovej je cítiť, že keď prijala pozvanie pred kamery netušila, čo ju v RTVS čaká. ,,Držím celej relácii palce, aby vydržala na obraze čo najdlhšie,“ dodala na záver.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova/, RTVS