Dominika Cibulková a Michal Navara tvoria pár už dlhých deväť rokov, pričom tento týždeň oslávili štvrté výročie svadby. O manželoch, a najmä tenistke, je známe, že prechovávajú veľkú vášeň k móde a luxusným značkám, z čoho, samozrejme, neupustili ani po narodení Jakubka. Toho, že sú cooloví rodičia, si plne uvedomuje aj populárna športovkyňa, ktorá to dala patrične najavo.

Pred dvomi dňami oslávil synček Dominiky Cibulkovej mesiac, počas ktorého sa už stihla jeho mamina predviesť v pózach, na aké sme boli u nej pred narodením chlapčeka všetci zvyknutí.

Dokonalý make-up, vlasy či styling od Domčinho dobrého kamaráta Andreja Kusalíka z uťahanej novopečenej mamičky za každým vyčarovali oslnivú dámu. A práve takto vyfintená sa blondínka predviedla v luxusnom pražskom hoteli, kde spolu s manželom pôsobili doslova ako hollywoodsky párik. „Ani sa neunúvajte hľadať coolovejších rodičov!” s poriadnou dávkou sebavedomia napísala tenistka k záberom spred hotela a jej najobľúbenejšieho miesta na fotenie – výťahu.

Okrem slov, ktorými dávajú fanúšikovia milovníčke módy za pravdu, sa však medzi reakciami našla aj jedna poriadne uzemňujúca. ,,Najcoolovejší rodičia, zato dieťaťa nikde. Možno ste ho už naučili fotiť!” neznámy si neodpustil uštipačnú poznámku v angličtine, akú cool rodičia určite nečakali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova