Bývalá tenistka Dominika Cibulková si rolu novopečenej maminy užíva plnými dúškami. Po dlhoročnej vydretej a odslúženej kariére na kurtoch sa jej hlavným centrom pôsobenia stala synova detská izbička, ktorá prešla obrovskou premenou. Pozrite sa, ako sa niekdajšia hosťovská izba zmenila na prepychový raj pre bábätko.

Jakubko zavítal na svet začiatkom júna na súkromnej viedenskej klinike, odkiaľ neskôr poputoval do bratislavského hniezdočka. Tam už na neho čakala efektívne zariadená a luxusná detská izbička, precízne navrhnutá do najmenšieho detailu.

cibulková detská izba

Manželia Dominika a Michal Navarovci stavili na šikovnosť interiérovej dizajnérky Romi Klimekovej, ktorej ponechali úplne voľné ruky. Miestnosť pre hostí sa tak mohla v priebehu pár mesiacov meniť na vysnívanú izbičku pre túžobne očakávaného potomka.

Súčasťou návrhu bola kompletná prerábka priestoru, zahrňujúca tapety, detský nábytok, doplnky na hranie a taktiež lukratívny šatník pre chlapca. Základnou farbou, vládnucou celému interiéru, je čistá biela, miestami doladená prevažne o sivé tóny. V priestrannej izbičke nechýbajú aktivity pre zdravý rozvoj motoriky či rozmerné okno pre dostatočné osvetlenie v miestnosti. Nech sa páči, zoznámte sa s Jakubkovým kráľovstvom!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Top-fashion.sk | Foto: YouTube/Top Fashion, Instagram/Domicibulkova