Dominika Cibulková sa rada prezentuje v luxusnom štýle, čo u mnohých vzbudzuje negatívnu kritiku. Na druhej strane sa známa Slovenka na nič nehrá a ľuďom sa ukazuje taká, aká je, dokonca aj so svojimi chybičkami krásy, ktoré by mnohé iné celebrity na sociálnych sieťach nikdy nepublikovali. Bývalá profesionálna tenistka najnovšie zverejnila svoje väčšie bruško po pôrode.

Atraktívna Slovenka sa ako jedna z mála žien nášho šoubiznisu na verejnosti ukazuje v plnej kráse aj so svojimi nedostatkami. Či už ide o nenalíčenú tvár, kilečká navyše počas tehotenstva alebo stopy po ňom, Dominika Cibulková sa nemá problém vystaviť v naozaj hocijakom svetle. A práve to je na nej naozaj sympatické.

Známa blondínka sa v polovici júna stala mamičkou svojho prvorodeného synčeka Jakubka, ktorého priviedla na svet na luxusnej klinike vo Viedni. A hoci sa už odvtedy podelila s fanúšikmi na sociálnych sieťach o mnohé súkromné zábery, na jednu zaujímavú selfie prišiel čas až teraz.

,,Prechádzala som si fotky v mojom telefóne a pozrite, čo som našla. Náš príchod domov z nemocnice – naša prvá výťahová selfie ako trojčlennej rodiny. To som ja a moje brucho 4 dni po pôrode – a je to normálne,” napísala Dominika, narážajúc na svoje väčšie bruško, rysujúce sa spod krásnych padavých šiat pastelovej farby. Tenistka tak touto foto určite potešila mnohé ženy, ktoré sa po pôrode zbytočne trápia nad svojim nedokonalým telom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova