Dominika Cibulková obetovala celé detstvo a mladosť tenisu. A hoci prednedávnom oficiálne ukončila kariéru, doterajšie úspechy jej do konca života zabezpečili blahobyt, aký sa len tak nevidí. Veď nie hocikto si môže dovoliť luxusné sídlo v Dubaji.

O bývalej slovenskej tenistke, ktorá svoju profesionálnu kariéru pred pár dňami definitívne zavesila na klinec, je známe, že má trvalý pobyt v Spojených arabských emirátoch, konkrétne v Dubaji.

Dominika Cibulkova

Ani pri kúpe nehnuteľnosti neostala Dominika nič dlžná svojej povesti milovníčky luxusných značiek, nakoľko jej výber padol na Palazzo Versace vo štvrti Culture Village, ktorá spája starú a novú tvár Dubaja. Už z názvu vyplýva, že ide o sídlo zariadené v štýle talianskeho módneho návrhára Gianniho Versaceho. To sa navyše okrem piatich hviezdičiek môže pýšiť aj kúpeľmi či posilňovňou.

Ak by ste po dychberúcom apartmáne zatúžili i vy, pri tom s dvomi izbami a tromi kúpeľňami si musíte pripraviť približne štyri milióny dirhamov, a teda 919 tisíc eur. V prípade, žeby sa vám ale málilo, pokojne môžete siahnuť aj po kolose o rozlohe 1400 metrov štvorcových za krásnych 8 miliónov. Dominika si tak zaslúžené chvíle voľna vychutnáva doslova v kráľovskom prostredí, aké by určite brala i väčšina z nás. Zábery z daného komplexu nájdete nižšie.

Takto to vyzerá v luxusnom komplexe Palazzo Versace

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24.pluska.sk | Foto: Booking.com, Instagram/domicibulkova