Sympatická blondínka je známa tým, že miluje módu a potrpí si na luxusné značky. Dominika Cibulková je však za svoje oblečenie často kritizovaná, z čoho si influencerka ťažkú hlavu nerobí, a nosí to, čo sa jej naozaj páči. 

Usmievavá športovkyňa aktuálne zarezáva na tréningoch so svojím partnerom, aby už čoskoro zažiarila ako súťažiaca v šou Let´s Dance. Bývalá tenistka často na Instagrame uverejňuje zábery z tanečných príprav či zo zákulisa obľúbenej relácie.

Dominika Cibulková a Róbert Pavlík Lets dance

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie sa celebritná mamička pochválila pestrofarebným outfitom, ktorý zvolila na nakrúcanie dokrútok pre modrožltú televíziu. Dominikin šatník je často negatívne posudzovaný, no teraz krásna kombinácia farieb oslnila nejedného followera. Pod záberom sa okamžite začali šíriť pochvaly a nadšené reakcie.

,,Veľmi vkusné, nádherná farebná kombinácia,“ napísala fanúšička. ,,Súhra farieb dokonalá, tie topánky, Domi, ma dostali,“ pridala sa iná. ,,Vždy krásna, špičkový style, no proste kočka,“ znie ďalší komentár, pričom viac si ich môžete prečítať nižšie.

dominika cibulkova

dominika cibulkova

dominika cibulkova

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova