Niekdajšie tenisové eso Dominika Cibulková sa na rolu novopečenej maminy od začiatku tehotenstva veľmi tešila. Športovkyňa v sebe vášnivú milovníčku módy nezaprela ani počas radostného očakávania, keďže si doma zariadila luxusný šatník nielen pre seba, ale i pre prvorodeného synčeka Jakubka – pozrite na tú krásu!

Majiteľka prestížnej tenisovej akadémie sa rozhodla priviesť dieťatko na svet na súkromnej viedenskej klinike, kde je o ňu určite skvele postarané. Plavovláska do príchodu novorodeniatka odpočítava posledné hodiny, krátko pred pôrodom sa tak ešte stihla pochváliť zábermi z krásne „nastajlovaného“ detského šatníka.

cibulkova brucho

,,Pripravené na príchod malého milovníka módy,“ Cibulková starostlivo zariadila skrinky plné dupačiek, pyžám, tričiek, kabátikov, a dokonca i papučiek, topánok či plyšových maznáčikov – všetky vecičky dokonale doladia prepychový zlatý kočík, akým sa chvália i niektoré svetové celebrity. Už teraz je jasné, že Jakubko bude vyrastať ako v bavlnke a slávnu maminu bude sprevádzať v štýlových a bezpochyby i značkových kúskoch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Domicibulkova