Dominika Navara Cibulková ešte pred tromi týždňami nosila v brušku bábätko a dnes si začína konečne vychutnávať vytúžené prechádzky s kočíkom. Bývalá tenisová hviezda je dobre známa svojou veľkou láskou k módnym vychytávkam, preto ani počas prvých externých výjazdom s drobcom nič na náhodu nenecháva.

Dominika Cibulková a Michal Navara sa stali v rámci nášho šoubiznisu zrejme najsledovanejšími čerstvými rodičmi. Hrdličky prežívajú najkrajšie obdobie v živote, keďže sa oboznamujú s radosťami i starosťami, spojenými so starostlivosťou o synčeka Jakubka.

dominika cibulkova manžel

Hoci blondínka pred časom avizovala kúpu exkluzívneho kočíka s mimoriadne luxusným dizajnom, zjavne si skvostný kúsok odkladá na neskôr. Kým novorodenec sa teda zatiaľ vyváža v jednoduchom sivom “vozidle”, jeho rodičia sa vyfintiť rozhodne nezabúdajú.

,,Nenájdete otca, ktorý vyzerá viac cool,” Cibulková sa pri pohľade na manželov outfit neubránila lichôtkam. Hrdý tatko si totiž na výlet mestskými ulicami zvolil tričko s obrím smajlíkom a tiež veselé vysmiate ponožky, vytiahnuté až nad členky.

Jeho drahá polovička stavila na ultra krátke voľnejšie šaty, pričom nesmela chýbať ani ikonická spoločná “výťahová foto”, tentokrát už ale v trojici. Manželov Navarovcov s bábätkom tak na ulici bezpochyby neprehliadnete!

dominika cibulková dieťa

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Domicibulkova | Foto: Instagram/Domicibulkova, streamable.com