V týchto dňoch je to presne 10 rokov, čo si úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková padla do oka s fešákom Michalom Navarom. Ktovie, či holúbkovia vtedy tušili, že si raz povedia áno a budú spolu vychovávať dieťatko.

Ten čas ale letí… To si včera určite povedal jeden z najznámejších slovenských párov, keď sa myšlienkami vrátil desať rokov dozadu a zrekapituloval si, čo všetko sa za toto dlhé obdobie odohralo.

Ako to už býva u Dominiky Cibulkovej, milujúcej luxus, zvykom, dôležité životné miľníky poníma v čo najpompéznejšom štýle. Inak tomu nemohlo byť ani pri desiatom výročí vzťahu s Michalom, kedy si manželia aj spolu s ich synčekom Jakubkom vyrazili na romantickú dovolenku do ďalej exotiky.

Svoju lásku dvojica po ôsmykrát za sebou oslávila na Maledivách, odkiaľ už bývalá profesionálna tenistka na sociálnej sieti stihla zverejniť niekoľko príspevkov. Blondínka vzhľadom na pandémiu a prísne opatrenia zrejme vopred počítala s kritikou, a tak si pre istotu možnosť komentovania radšej vypla. Predsa len u ľudí, poslušne sediacich doma a v mnohých prípadoch bez príjmov, vie pohľad na raj v Indickom oceáne mierne zdvihnúť tlak.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova