Ak sa na Slovensku povie milovníčka módy, mnohým nepochybne napadne meno – Dominika Cibulková. Odvaha niekdajšej tenistky pri obliekaní nepozná hraníc, čo sa opäť potvrdilo jej vianočnými outfitmi. 

Škandalózna kráska v adventnom období tradične hostí blízku rodinu a priateľov na menšej vianočnej párty. A hoci veľká skupina ľudí u seba doma preferuje pohodlné tepláky či praktickú eleganciu, Dominika sa nebojí experimentovať a ohúriť nevídanými sviatočnými lookmi.

Kým minulý rok sa známa podnikateľka vystrojila do dlhých ligotavých šiat, teraz siahla po extravagantnejších kúskoch. Sledovatelia populárnej mamičky možno zaregistrovali, že sa pred pár dňami ukázala v čiernom body doplnenom o trblietavú sieťku zahaľujúcu jej tvár. ,,Kiežby som si to mala kam obliecť“ napísala vtedy uznávaná športovkyňa, ktorá sa napokon rozhodla, že práve táto tmavá neštandardná kombinácia bude jej „vianočnou“.

Avšak to nie je všetko! 32-ročná Slovenka sa rozhodla prekvapiť – počas večera sa prezliekla tentoraz do „dokonalého sviatočného“ outfitu, ako ho sama pomenovala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ide o trblietavý strieborný kostým s podprsenkou z rovnakej látky. Veru, opäť nejde o niečo, čo by sa pod stromčekom video  často. ,,A nepýtam sa, ktorý je krajší, ani či je nejaký pekný, alebo ako mi sedia, lebo mne sa páčia oba,“ napísala na sociálne siete Cibulková.

>>>DOMINIKU V BODY SO SIEŤKOU NÁJDETE TU<<<

>>DOMINIKU V KOSTÝME S PODPRSENKOU NÁJDETE TU<<<

dominika cibulkova syn manžel

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova, streamable.com