Dominika Cibulková sa výzve od ministerstva zdravotníctva postavila čelom a po škandále s prednostným očkovaním sa usiluje dokázať, že je ochotná pochybenie napraviť. Práve v týchto dňoch sa stáva súčasťou veľkého celoslovenského “skríningu”, ktorého cieľom je v priebehu týždňa pretestovať národ na koronavírus.

Majiteľka tenisovej akadémie sa spolu s manželom Michalom Navarom dočkala vakcíny proti ochoreniu Covid-19 omnoho skôr ako bežní rádoví občania. Táto skutočnosť rozvírila hladiny viac, než by ktokoľvek čakal, preto si i samotná športovkyňa uvedomila, že slovné ospravedlnenia v tejto chvíli nestačia.

Cibulková sa odhodlala naklusať do takzvanej prvej línie a doplnila testovací tím na odbernom mieste v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Napriek tomu, že ju doma čaká len 7-mesačný syn Jakubko, chce týmto spôsobom verejnosti ukázať, že ju údajný omyl s očkovaním skutočne mrzí.

Na mieste sa zhromaždila kopa novinárov a redaktorov z popredných televíznych staníc. Čerstvá mamina im vysvetlila, že jej úlohou bude plnenie administratívnych činností, spojených s vykonávaním antigénových testov. Podľa obrovskej medializácie je už teraz jasné, že na spomínanom stanovišti môžu pracovníci očakávať zvýšený nápor záujemcov.

dominika cibulkova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/HN televízia | Foto: YouTube/HN televízia, Instagram/Domicibulkova