O Dominike Cibulkovej je známe, že je majiteľkou dvoch rozkošných jorkširských teriérov, ktoré ju sprevádzajú na každom kroku. Spoločnosť jej tak robia i počas karantény, kedy si bývalá tenistka vychutnáva tehotenstvo. Počas oddychovania si Domča spravila aj pomerne kontroverzný záber, na ktorom jeden z chlpáčikov pózuje v jej lone, pričom ona pôsobí, akoby bola nahá. 

Dominika Cibulková tiché vody okolo seba neustojí, a tak keď sa do nej fanúšikovia nepúšťajú kvôli nekresťansky drahým kožuchom zo zvierat, skúša to na nich inými cestičkami.

dominika cibulková brucho

Posledným výstrelkom na profile známej tenistky sa stala snímka, na ktorej Domča s veľkým tehotenským bruškom vyzerá ako “oblečená” iba do svojho chlpatého jorkšira, stojaceho v jej rozkroku. Mnohým fanúšikom tak prišla jej momentka poriadne nechutná, čo jej nechali “vyžrať” v ostrých reakciách. Tie, samozrejme, blondínka vymazala a ich množeniu zabránila tým, že pri fotke pre istotu vypla funkciu komentovania.

,,Odporné, hnusné a mala by si to aj prečítať, na Instagram prijíma len pozitívne správy, všetky negatívne blokuje hneď, čo má robiť pes v intímnej partii budúcej rodičky? Absolútne nehygienické, môže kúpať svojho psa aj v chanel – táto fotka nemá s citom a láskou a radosťou k pôrodu nič spoločné,” znie jedna z viac ako stovky komentárov na našom Facebooku, týkajúcich sa Dominikinho neštandardného tehotenského záberu. Jeho majiteľka však na svojej fotografii nič zlé nevidí.

„Na tej fotke mi nepríde nič divné, veď tam nie som nahá. Mne len cez bruško nevidno gaťky, pretože ich zakrýva a vyhrnula som si tričko. Podľa mňa je to práveže veľmi milý a zlatý záber, nakoľko na mne ležia naše psy. Netreba v tom hľadať nič špeciálne,“ Cibulková sa flegmaticky obhájila pre portál Šport24.sk.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24.pluska.sk | Foto: Facebook/Slovakwoman, Instagram/domicibulkoa